Şehir Seçimi 
Ara
    Gönder

Hakkımızda

Firsatavcilari.com, günümüz dünyasının en etkili alısveriş güçlerinden biri olan e-ticarette anlaşmalı olduğu firmalar aracılığıyla siz değerli firsatavcilari.com üyelerine başka yerde bulamayacağınız indirimlerle alışveriş fırsatını sunar.

Eğlenceden, giyime, Yiyecekten, sinemaya, tatilden teknolojiye ihtiyacınız olan her türlü hizmet ürününe  %70 - %80'e varan indirimlerle sahip olacaksiniz.

Firsatavcilari.com size sahip olmak istediğiniz ürüne çok ucuza sahip olmanız için güvenli bir araçtır. Firsatlardan yararlanabilmenin yolu ise yeterince kişinin o fırsatı satın almasından geçer. Yeterince kişi günün fırsatını satın alırsa, fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir.Bu doğrultuda amacımız, üyelerimizin sosyal çevresini kullanarak daha çok kişinin firsatlardan yararlanmasını sağlamaktır. 


Siz sadece neye ihtiyacınız olduğunu belirleyin; Firsatavcilari.com ihtiyaçlarınızı size en ucuza temin etsin. Firsatavcilari.com sizler için, ucuzluk, avantaj ve fırsatlar dünyasıdır. Firsatavcilari.com sizlere ucuz alışverişler ve güzel günler diler.

 

firsatavcilari.com bir MS BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK VE TASARIM HİZ. SAN. LTD.ŞTİ hizmetidir.

MS Bilgisayar Hakkında ;

MS Bilgisayar , bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.

MS Bilgisayar, Türkiye çapında marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, network hizmetleri proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün /hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu dünyadaki en yaygın ve kendi alanında 1 numara olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.

Hedeflerimiz

MS Bilgisayar , kaliteden ödün vermeden, "ürün veya hizmet satmanın" değil; "satış sonrası destek hizmetleri verme’nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir.   

MS Bilgisayar  , müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve işveren memnuniyetinin toplamı olanı toplam kalite yönetimi esastır.

Amaç ve İlkelerimiz

Sektörümüzün önde gelen firmaları ile çözüm ortaklıklarımız ve bilgi birikimimizi birleştirip, sektörde  ilerletmek;

Müşteri tarafından talep edilen her türlü hizmete yönelik olarak müşteriyi zamanında ve doğru şekilde bilgilendirmek;

Müşterilerimiz ve bize ürün sağlayan şirketler arasında uzun vadeli, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak;Kişi ve organizasyon olarak; amacımıza ulaşmak, önümüze çıkan engelleri aşmak için aşağıdaki davranış ve değerleri vazgeçilmez kurallar olarak kabul ediyoruz;

•  Topluma ve insanlara karşı dürüstlük

•  İnsana ve yarattığı değerlere saygı,

•  Olumlu yaklaşım, başarma inancı, 

•  Eleştiri ve değişime açık olmak,

•  Ekip çalışmasına güven,

•  Yaratıcılık ve özgün düşünce,

•  Çalışkanlık,

•  Güler yüzlü ve gülen düşünceli olmak,

•  Yenilikleri sürekli takip etmek,

•    Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri uygun maliyetle, zamanında, hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak. 

•    Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görüp, çalışanların karşılaşacakları zorluklarda inisiyatif  kullanmalarını  sağlamak, mutlu, uzun süreli, paylaşımcı ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.  

•    Sektördeki yenilikleri takip etmek, bütün çalışanları ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet ve ürün sağlamak. 

•    Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkilerini  karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak. 

•    Personelimizin bilgi düzeyini, performans ve verimliliğini sürekli arttırmak ve kariyer temin etmek.

 

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Cumhuriyet Cad. No:135 / 2 Altunizade ÜSKÜDAR-İSTANBUL
Telefon : 0(216) 532 10 17
E-Mail : info@firsatavcilari.com
Copyright © 2015 | Fırsat Avcıları | Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı