Şehir Seçimi 
Ara
    Gönder

Kullanıcı Sözleşmesi

SAĞLAYICI:

Ünvanı: MS BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK & WEB HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adresi: Cumhuriyet Cad. No:135 /2 Bağlarbaşı / Üsküdar/ İstanbul
Telefon: +90 216 532 10 17
Faks: +90 216 343 65 89
E-Posta: info@firsatavcilari.com
(Aşağıda Sağlayıcı ya da FIRSAT AVCILARI olarak anılacaktır)

MÜŞTERİ:
Adı - Soyadı:
Adresi :
Telefon:
E-Posta:
(Aşağıda Müşteri olarak anılacaktır) 

1.Sözleşme Konusu
FIRSAT AVCILARI İnternet üzerinden işbirliği ortaklarının hizmetleri için kampanya indirim kodları edinme olanağı sunmaktadır. Http://www.firsatavcilari.com (Bundan böyle "Web Sitesi" olarak anılacaktır) adresinde yayın yapan FIRSAT AVCILARI web sitesinde her gün çeşitli bölgeler için bir İşbirliği Ortağının (bundan böyle "İşbirliği Ortağı" olarak anılacaktır) serbest zaman, gastronomi ve eğlence alanlarında münhasır Kampanyası sunulmaktadır. FIRSAT AVCILARI hizmetleri, İşbirliği Ortağının Kampanyası ile ilgili kampanya indirim kodlarının satışının gerçekleştirilmesiyle sınırlıdır. İşbu sözleşmede içinde geçen kampanya terimi 4077 Sayılı Kanun madde 7'de hükme bağlanan kampanya niteliğinde olmayıp sözlük anlamı ile kullanılmaktadır. Aşağıda tüketici tarafından satın alınan indirim kuponunun detayları yer almaktadır. 

2.FIRSAT AVCILARI hizmetleri
2.1 FIRSAT AVCILARI ilgili İşbirliği Ortağı adına Kampanyalar için (i) kampanya indirim kodlarını nihai müşteriye satacaktır, (ii) müşterilerin ödemesini tahsil edecektir ve (iii) İşbirliği Ortağına aktaracaktır. Kampanya indirim kodunda belirtilen hizmetle ilgili müşteri taleplerinden münhasıran İşbirliği Ortağı sorumludur.

2.2 FIRSAT AVCILARI online olarak sunulan verilerin uygunluğunu veya hatasız olmasını garanti etmez.

2.3 İndirim kampanyasına konu somut hizmetler ve bunların gerçekleştirilmesi için gerekli ön koşullar müşteri tarafından seçilen Kampanya'dan sorumlu olan İşbirliği Ortağına bağlıdır. 

FIRSAT AVCILARI işbirliği ortakları, ilgili Kampanya'ların gerçekleştirilmesi konusunda (ve varsa diğer kararlaştırılmış hükümler) bu sözleşme çerçevesinde sorumludur. Kampanya'da belirtilen hizmetlerin sağlanması konusunda müşterilerin sözleşme tarafı yalnızca İşbirliği Ortağıdır. FIRSAT AVCILARI sadece aracı olarak görev almaktadır. Bu sebeple, Kampanya konusu hizmetin ifasından FIRSAT AVCILARI sorumlu değildir. 

FIRSAT AVCILARI faaliyetleri yalnızca bu Kampanyaları toplamak, yayımlamak ve bu Kampanyalar konusunda aracılık etmektir.

2.4 FIRSAT AVCILARI ilgili İşbirliği Ortağından işbirliği sözleşmesi ile almış olduğu rızası çerçevesinde onun adına ödeme tahsilatını gerçekleştirmektedir. Satın alınan kampanya indirim kodlarının ödemesi yalnızca PayPal, kredi kartları veya nakit olarak gerçekleşmektedir. FIRSAT AVCILARI bazı durumlarda belirli ödeme yöntemlerini iptal edebilir. O sırada geçerli ödeme yöntemleri FIRSAT AVCILARI web sitesinde belirtilecektir. Ödeme yöntemleri hakkında ek bilgileri www.firsatavcilari.com adresindeki SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümünde yer almaktadır.

3. Kampanya İndirim Kodu Satın Alınması ve Karşılığının Tahsili

3.1 FIRSAT AVCILARI web sitesinde, seçilen şehre ait ilk sayfada, güncel Kampanya, Kampanya koşullarıyla birlikte sunulmaktadır. "Satın Al" üzerine tıklayarak işlem başlatılır ve takip eden sayfalarda Müşteriye ait istenen tüm verilerin girilmesi istenir.

3.2 Müşteri tüm gerekli bilgileri girdikten sonra, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik (bundan sonra Yönetmelik olarak anılacaktır) gereğince Kampanya ile ilgili işbu Mesafeli Hizmet Sözleşmesi Müşteriye sunulur. Bu belgenin okunup kabul edildiği Müşteri tarafından ilgili bölüm işaretlenerek teyit edilir ve Kampanya'ya bağlayıcı bir katılım talebi gönderilmiş olur. Kampanya'ya katılım talebinin gönderilmesinin üzerine derhal e-maille, Müşteri tarafından verilen e-mail adresine bir kayıt onayı gönderilir. 

3.2 Kampanya, İşbirliği Ortağı adına FIRSAT AVCILARI tarafından ancak, ilgili Kampanya için FIRSAT AVCILARI web sitesi müşterileri tarafından, FIRSAT AVCILARI web sitesinde belirlenen ve Kampanya'da belirtilen asgari kampanya indirim kodu sayısı sipariş edildiği takdirde kabul edilmektedir (ve ancak bu durumda İşbirliği Ortağının ifa borcu doğmaktadır). Sipariş bilgileri FIRSAT AVCILARI tarafından kaydedilmekte, müşteri kredi kartından provizyon alınmakta ancak tahsilat yapılmamaktadır.

3.3
 Kampanyada belirlenmiş olan Asgari sayıda kampanya indirim kodu satın alınır alınmaz, (kampanya süresinin bitmesinden önce veya hemen sonra) kredi kartından tahsilat gerçekleştirilir ve bu konuda Müşteri email ile bilgilendirilir. Aynı şekilde, Kampanya süresinin bitiminden sonra, kampanyada belirlenen asgari sayıda kampanya indirim kodu alınıp alınmadığı konusunda e-maille Müşteriye bilgi verilir. Kampanya tamamlandıktan sonra müşteri iptalleri ile kampanya alt sınırının altına düşülse bile aktif olmuş bir kampanyanın iptal edilmesi mümkün değildir. Bu şekilde satılmış olan kuponlar geçerliliğini kaybetmez.

3.4
 FIRSAT AVCILARI tarafından ödemenin tahsil edilmesi üzerine Müşteri e-maille web sitemize bir link alır ve bu web sitesi üzerinden kampanya indirim kodu kupon olarak bastırılabilir veya pdf belgesi olarak kaydedilebilir. FIRSAT AVCILARI gerekli gördüğü hallerde, bu kampanya indirim kodunu, e- posta yerine farklı bir yolla (örneğin, kargo, normal posta, kurye, SMS vs.) müşteriye gönderebilir. 

Müşteri'nin kampanyalara katılım için, gerekli olası hazırlıkları kampanya indirim kodunu alana kadar bekletmesi gereklidir. (örneğin seyahat biletlerinin veya gecelemelerin rezervasyonu). Rezervasyon üzerinden iki iş günü geçmesine rağmen Müşteri'ye geri bildirim yapılmamışsa mutlaka FIRSAT AVCILARI müşteri hizmetlerine başvurulması gereklidir.(info@firsatavcilari.com).

3.5 Kampanya indirim kodu Müşteriye e-maille gönderilmiş olan FIRSAT AVCILARI web sitesi linki üzerinden kullanıma sunulmaktadır. Bu e-maili FIRSAT AVCILARI Müşteri tarafından belirtilen kişi ve e-mail adresine göndermektedir. Gönderi ancak gerekli sayıda kampanya indirim kodu satıldığı tespit edildikten sonra gerçekleşmektedir. Mücbir sebep hallerinde, gönderi süreleri mücbir sebep süresince uzamaktadır. 

3.6 Kampanya indirim kodları yalnızca somut olarak belirtilen süre zarfında, web sitesinde belirtilen Kampanya değerleri içinde sunulan Kampanya için geçerlidir. Kampanya indirim kodları ile Müşteri veya belirttiği kişi, kampanya indirim kodunda belirtilen Kampanya'nın İşbirliği Ortağında, Kampanya'da belirtilen koşullarda, Kampanya'nın geçerlik süresi zarfında, güncel normal fiyattan bağımsız olarak verilecek mal veya hizmet karşılığında Kampanya'da belirtilen miktarı ödeme hakkını kazanmış olur. Kampanya indirim kodu ibraz edilmeden Kampanya talep edilemez. 

3.7 Kampanya indirim kodlarının tahsil süresi, FIRSAT AVCILARI web sitesinde Kampanya sayfasında ve Müşteri'ye gönderilen kampanya indirim kodunda yazılıdır. Kampanya indirim kodu üzerinde yazılı tarih, tahsil süresi için belirleyicidir. Müşteri'nin, Tahsil süresi geçtikten sonra kampanya indirim kodunda belirtilen koşullarla Kampanya'nın gerçekleştirilmesini talep hakkı yoktur. 

3.8 Kampanya indirim kodları aynı İşbirliği Ortağının bir başka Kampanya'sı veya başka bir İşbirliği Ortağının Kampanya'sı ile değiştirilemez. 

3.9 Kampanya indirim kodları renklendirme veya şekillerin tasarımı açısından web sitesinden farklılık gösterebilir, ancak değerleri farklılık göstermez. Kampanya indirim kodlarında tasarım değişiklikleri yapma hakkı saklıdır.

4. Kampanya Sunumu
4.1 Bir Kampanya'nın FIRSAT AVCILARI web sitesinde yapılan sunumu, FIRSAT AVCILARI web sitesine girildiği anda doğrudur. Ancak Kampanya içeriğinde küçük değişiklikler olabilir. İşbirliği ortağı FIRSAT AVCILARI web sitesi üzerinde Kampanya'nın genel tanımında gerekli değişiklikleri gerçekleştirmek için gayret edecektir. 

4.2 İlgili Kampanya'larla birlikte kullanılan fotoğraflar yalnızca ilgili Kampanya'nın görselleştirilmesine hizmet etmektedir. Somut görüntüler bundan bağımsız olarak değişiklik gösterebilir. 

5. Kampanya'ya katılmak için özel koşullar
5.1 Bir Kampanya'ya katılmak için belirli kişisel ön koşullar (örneğin yaş, sağlık durumu, ağırlık, sürücü belgesi vb) gerekebilir. Bu koşullar FIRSAT AVCILARI web sitesinde ilgili Kampanya'ya dair sunumda bulunmaktadır. Gerçekleştirilen rezervasyondan sonra Müşteri veya talep hakkı bulunan kişinin bu asgari ön koşulları yerine getirmesinden Müşteri sorumludur. Asgari ön koşulların yerine getirilmemesi halinde rezervasyon ücretinin iadesi söz konusu değildir. Müşteri'nin katılım koşullarını dikkatlice okuması gerekli ve önemlidir. 

5.2 Bir Kampanya'nın hava koşullarına bağlı olması ve ancak uygun hava koşullarında gerçekleştirilebilmesi mümkün olabilir. FIRSAT AVCILARI web sitesindeki ilgili Kampanya sunumunda Kampanya'nın talep edilmesinin belirli hava koşullarına bağlı olup olmadığı bildirilmektedir. Bu durumda kampanya indirim kodu tahsilinden önce İşbirliği Ortağından hava koşullarını öğrenmek Müşteri'nin sorumluluğundadır. Hava koşulları nedeniyle bir Kampanya'nın gerçekleştirilememesi halinde İşbirliği Ortağıyla Kampanya'nın gerçekleştirilmesi için uygun bir tarih Müşteri tarafından kararlaştırılır. FIRSAT AVCILARI bu tür durumlarda, Kampanya'nın umulan tarihte gerçekleştirilememesi veya Müşteri'nin İşbirliği Ortağının hizmetini yeniden talep etmesi nedeniyle Müşteri'nin yaptığı masraf veya zararlar (örneğin seyahat masrafları, konaklama, refakatler, tatil vb.) nedeniyle hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

5.3
 İşbirliği ortaklarının işbu sözleşmeye ek özel koşullar veya ilave önlemler öngörmesi mümkündür. Bu durumda Müşteri sipariş süreci çerçevesinde bu özel koşulları kabul etmiş sayılır. 

5.4 Müşteri'nin FIRSAT AVCILARI’ndan satın aldığı kampanya indirim kodu, İşbirliği Ortağı veya 3. kişiler tarafından düzenlenen başka kampanyalarla birleştirilemez.

5.5
 Müşteri, kampanya indirim kodunun çalınması ya da kaybolması ya da 3. kişilerce kullanılması halinde FIRSAT AVCILARI‘nın ya da İşbirliği Ortağının sorumlu olmayacağını kabul eder.

6. Edimde Değişiklikler
6.1 Kampanya'nın genel yapısını değiştirmemek kaydıyla, lüzumlu olması halinde Kampanya içeriği veya İşbirliği Ortağı bakımından değişiklik ve düzenlemeler söz konusu olabilir.

6.2 Bir Kampanya'nın içeriğinde önemli bir değişiklik olması halinde, kampanya indirim kodu henüz tahsil edilmemişse Müşteri sözleşmeden masrafsız olarak çekilebilir.

7. Müşterinin Çekilmesi, Fesih, Tarih Değişikliği
Bir kampanya indirim kodunun, geçerlilik süresi içinde, müşteri veya müşterinin belirlediği kişi tarafından tahsil edilememesi halinde müşteri veya belirlediği kişi kampanya indirim kodunu başka şekilde (örneğin uygun bir kişiye devrederek) kullanmaktan sorumludur. Yasal bir gerekçesi olmadığı takdirde cayma süresinin bitiminden sonra, müşterinin İşbirliği Ortağıyla sözleşmesini fesih etmesi ve/veya bu sebeple ödenmiş olan kampanya indirim kodu bedelinin iadesini talep hakkı söz konusu değildir.

8. Fiyatlar, Ödeme, Gönderi
8.1 Bir kampanya indirim kodunun FIRSAT AVCILARI web sitesinde belirtilen Kampanya fiyatı bağlayıcıdır. Tüm verilen fiyatlar son fiyatlardır. 

8.2 Sipariş edilmiş kampanya indirim kodlarının ödemesi PayPal, kredi kartları veya nakit olarak, tahsile yetkili aracı olması nedeniyle FIRSAT AVCILARI’na yapılacaktır. Geçerli ödeme yöntemleri FIRSAT AVCILARI web sayfasında belirtilmektedir.

8.3 Bir kampanya indirim kodunun kaybedilmesi, kaybedildiğinin tahmin edilmesi, çalınması veya (kampanya indirim kodunun veya kampanya indirim kodu bilgilerinin) kötüye kullanım tehlikesi bulunuyorsa kampanya indirim kodu üzerinde bulunan erişim bilgilerinin kilitlenmesi için FIRSAT AVCILARI veya İşbirliği Ortağına derhal bilgi verilmesi gereklidir. Kampanya indirim kodu bilgileri elinde olan kişi bu kodu kullanmaya yetkilidir. Kampanya indirim kodları kişiye bağlı olmayıp bu kodları kullanmak için kampanya indirim kodunun ibrazı yeterlidir. Daha önce bildirim olmaması nedeniyle bir kampanya indirim kodunun haksız yere kullanılması durumunda FIRSAT AVCILARI ve İşbirliği Ortağına sorumluluk yüklenemez. Yukarıda açıklanan türden bir durum olursa Müşteri'nin FIRSAT AVCILARI müşteri hizmetleriyle temasa geçmesi gereklidir. 

8.4 FIRSAT AVCILARI müşteri hizmetlerine erişim ve teslim süreleri tatil öncesi (özellikle yılbaşı) siparişler için değişebilir.

8.5 Müşteri satın aldığı hizmetin FIRSAT AVCILARI da ilan edilen bedelinden, kıyaslanan bedel (FIRSAT AVCILARI'nda satışa sunulan hizmetin FIRSAT AVCILARI indirimi olmaksızın geçerli olan bedeli) değerinde hizmetten yararlanmadığından yola çıkarak indirim ya da iade talebinde bulunamaz. 

9. Ödeme, Ödemenin İptali, Temerrüt
FIRSAT AVCILARI tarafından kabul edilen, kredi kartı veya benzeri bir yöntemle ödeme durumunda, ödeme - hangi gerekçeyle olursa olsun- iade/iptal edilirse kampanya indirim kodu karşılığını ilgili İşbirliği Ortağından alma hakkı sona erer. Ödeme iade/iptal edilmeden önce İşbirliği Ortağında kampanya indirim kodu zaten kullanmışsa, kampanya indirim kodu alım bedeli Müşteri tarafından FIRSAT AVCILARI’na iade edilmelidir. FIRSAT AVCILARI 'nın bu hususlar ilgili zarar veya tazminat talep hakları saklıdır. 

10. Cayma Hakkı
Müşteri, kampanya indirim kodunun kendisine işbu sözleşme kapsamında ulaştırılmasından itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin cayma hakkını kullanabilir. Eğer hizmetin verilmesi indirim kodunun Müşteriye ulaşmasından sonra 7 günden daha kısa bir sürede yapılacak ise cayma hakkı hizmetin verileceği güne kadar kullanılabilir. Tüketici cayma hakkını kullandığını yasal süre içinde (info@firsatavcilari.com) adresine e-posta göndermek yoluyla bildirmelidir. 

11. Tekrar Satış
Yazılı olarak aksi kararlaştırılmadıkça kampanya indirim kodunun ticari olarak tekrar satışı yasaktır. 

12. Sorumluluk
12.1 FIRSAT AVCILARI, Kampanya konusu mal veya hizmetin müşteriye vereceği zarar, ziyan, bedensel yaralanma, kayıplar veya yaşam kaybından sorumlu değildir. Müşteri, bu hizmet ve malların gereği gibi kullanılmasından sorumludur. 

12.2 FIRSAT AVCILARI web sitesinde müşterilerce sunulan içeriğin doğruluğu, kalitesi veya tamlığı konusunda sorumluluk üstlenmez. 

12.3
 FIRSAT AVCILARI web sitesi, broşürler, kataloglar veya diğer reklam materyallerinde bulunan sunumlar ve görüntü materyali FIRSAT AVCILARI tarafından müşterilere karşı bir güvence oluşturmaz ve aracılık sözleşmesinin içeriğini teşkil etmez. 

13. Bildirimler
FIRSAT AVCILARI veya bir İşbirliği Ortağı veya başka bir üçüncü kişiye gönderilecek tüm hukuki bildirimlerin yazılı olması gerekir. 

14. Yetkili Mahkeme

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Cumhuriyet Cad. No:135 / 2 Altunizade ÜSKÜDAR-İSTANBUL
Telefon : 0(216) 532 10 17
E-Mail : info@firsatavcilari.com
Copyright © 2015 | Fırsat Avcıları | Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı