Şehir Seçimi 
Ara
    Gönder

Sıkça Sorulan Sorular


Fırsat Avcıları Nedir?

Fırsatavcıları birlikten kuvvet doğar mantığıyla yola çıkmış, sinemadan sağlığa, yemekten spora aklınıza gelebilecek tüm sehir etkinliklerinde çok cazip indirimler elde etme olanağını size sunan bir oluşumdur. Size her gün bir indirim fırsatı teklif edilecek. Indirimleri elde etmek için gerçekleşmesi gereken tek şart katılımcı limitinin dolması, bunu hızlandırmak tamamen sizin elinizde.

Günün Fırsatını Nasıl Elde Edebilirim?

Üyelerimizdenseniz ana sayfamızda bulunan “Satın Al” butonunu tıklamanız yeterli. Böylece talepkarlar listesinde yerınızı almiş olursunuz. Bu anda kredi kartınıza hizmet karşılığı bir blokaj uygulanır. Günün fırsatını değerlendirmek isteyen kişi sayısı asgari rakama ulaştığı anda işe satın alma işleminiz gerçekleşir ve ücret tahsili ancak o zaman kredi kartınıza yansır.

Asgari Sayıya Ulasılmazsa Ne Olur?

Istenilen sayıda kişi satın alma taahhüdünde bulunmazsa günün fırsatı gerçekleşmemiş olur. Kredi kartınıza konulan blokaj kaldırılır ve herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Satın Alma Yapabilmem Için Üye Olmam Şartmı?

Tabi ki.

Üyelik için herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?

Hayır. Ödeme yapacağınız tek zaman satın almanın gerçekleştiği zamandır. Fırsatavcıları’na üyelik ücretsızdir.

Kendi Üyeliğimle Birden Fazla Satın Alma Yapabilirmiyim?

Günün fırsatında aksi belirtilmediği sürece evet. Öncelikle fırsat ilanını inceleyin. Sonrasında sevgilinize, kankalarınıza ya da ailenize sürpriz yapabilirsiniz.

Yakaladığım Fırsatı Sadece Benmi Kullanabilirim?

Hayır. Böyle bir zorunluluk yok. Birlikte çalıştığımız fırsat ortaklarımızla fırsatların hediye edilebileceği konusunda anlaştık. Anahtar kodu bilen indirimi kapar.

Bir Dakika! Vazgeçsem Olur Mu?

Tabi ki. Firsat ilaninda belirtilen süre dolmadan önce talebinizi geri alabilirsiniz. Asgari sayıya ulaşmak için sabırsızlanan diğer üyelerimiz buna üzülecek ama olsun

Aldığım Fırsatı İade Edebilir miyim?

Fırsatı satın aldıgınız günü takiben 7 (yedi) gün içerisinde iade talebinizi bize e-mail ya da faks yoluyla yazılı olarak iletmeniz sonrasında isteğiniz değerlendirmeye alınacak ve iade işlemi gerçekleştirilecektir. Satın alınan hizmetin ya da ürünün (satın alınan tarihten itibaren) 7 gün içinde iadesi, ilgili hizmetin/ürünün kullanılmaması şartına baglıdır. Kullanılan/faydalanılan hizmetin/ürünün iadesi mümkün değildir.

Fırsat kodumu bana nasıl ulastırıyorsunuz?

Fırsatı satın aldıgınızda özel olarak ürettiğimiz kodu size SMS veya e-mail yoluyla iletiriz. SMS ya da e-mailinizi kaybederseniz sitemizin "Hesabım/Firsatlarım" sayfasindan fırsat kodunuzu tekrar edinebilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgilerimi Istiyorsunuz. Size Güvenebilir Miyim?

Kesinlikle Evet. Ödeme sayfasi SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Bilgileriniz bankanıza doğrudan bağlantı kurarak iletilir. Fırsatavcıları sunucusu üzerinde herhangi bir depolama söz konusu degildir.

Fırsatı Yakaladık, Indirimi Kaptık. Şimdi Ne Olacak?

Fırsatavcıları size satın almanın gerçekleştiğini bildiren ve indirim talebi esnasında yetkililere vereceğiniz kodu içeren bir e-posta gönderecektir. Bu noktada sonra ödeme kredi kartınızdan yapılır. Size kalan sey ise fırsat ilanında belirtilen yerde ve süre içerisinde indiriminizi kullanmak.

Fırsat Sunan Ortaklardan Olmak Için Ne Yapmaliyim?

Her türlü soru ve sorununuz için bize; info@firsatavcilari.com e-mail adresinden veya, 0216 532 10 17 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Cumhuriyet Cad. No:135 / 2 Altunizade ÜSKÜDAR-İSTANBUL
Telefon : 0(216) 532 10 17
E-Mail : info@firsatavcilari.com
Copyright © 2015 | Fırsat Avcıları | Tüm hakları saklıdır. DeltaPro Fırsat Sitesi Yazılımı